ایمن گستر زرین دژ

با ما امنیت را تجربه کنید.

02 / 03 / 1401 - 53 : 05

 

گروه مهندسی ایمن گستر زرین دژ 

این شرکت در ابتدای سال 1396 فعالیت خود را با هدف طراحی ،تامین و اجرای سیستم های هوشمند و سیستمهای اعلام و اطفای حریق و ایمنی و امنیتی و انواع سیستمهای کنترل تردد آغاز نمود و  بهره گیری روز افزون از تکنولوژی های نوین را  سرلوحه کار خود قرار داده و راهکارهاي اين شرکت در بخشهاي ساختماني، مراکز تجاري تفريحي و اداری و مراکز بهداشتی و صنايع سنگين، سهولت و اطمينان خاطر را برای کارفرمایان محترم به ارمغان آورده است.

 تجارب  این شرکت پیرو  تحقیقات، مطالعه و ارزیابی کمی و کیفی پروژه های مختلف در اجرای  پروژه ها نشان داده است که عواملی نظیر استفاده از دستاوردهای نوین مراکز علمی و تحقیقاتی و کاربرد تکنولوژی های نوین به همراه استفاده از قطعات الکترونیکی با کیفیت می تواند در کارایی و راندمان پروژه ها بسیار موثر باشد. این عوامل علاوه بر تحکیم ارتباط میان کارفرما با مشاورین و پیمانکار اصلی پروژه ، باعث افزایش سطح کمی و کیفی فرایند نصب و راه اندازی تجهیزات، افزایش سرعت اجرا و مزایای بیشمار دیگری میشود.

این شرکت به منظور بالا بردن سطح کمی و کیفی اجرا و گسترش تکنولوژی های نوین در سیستم های هوشمند ساختمانهای کشور، ضمن مشارکت و همکاری با شرکت های بزرگ مجاب به ایجاد واحد های تخصصی، فنی مهندسی در زمینه  سیستمهای اعلام و اطفای حریق و مشاوره، طراحی و اجرای سیستمهای امنیتی و نظارت تردد و سیستم برق اضطراری (UPS )و ...  گردیده است و علاوه بر آنکه خدمات  خود را به طور  مجزا و کاملا تخصصی در اختیار متقاضیان قرار میدهد برای طراحی و اجرای پروژه در قالب یک مجموعه از جدیدترین و کاراترین راه حل های مهندسی (Engineering Solution)  خدمات کلی را از مرحله فکر تا اجرای نهایی به کار فرمایان ارائه می نماید .