ایمن گستر زرین دژ

با ما امنیت را تجربه کنید.

01 / 11 / 1398 - 33 : 08

 

گروه مهندسی ایمن گستر زرین دژ  در ابتدای تاسیس در سال 1392 فعالیت خود را با نام گروه مهندسی ایمن کاسیان دژ  با هدف طراحی ،تامین و اجرای سیستم های هوشمند و سیستمهای اعلام و اطفای حریق و ایمنی و امنیتی و انواع سیستمهای کنترل تردد آغاز نمود. در راستای افزایش توان فنی شرکت و گسترش حوزه های فعالیتی آن شرکت ایمن گستر زرین دژ در سال 1396 با ایجاد تغییر در کادر مدیریتی و سهامداران شرکت ایمن کاسیان دژ تاسیس گردید.

   این شرکت  بهره گیری روز افزون از تکنولوژی های نوین را  سرلوحه کار خود قرار داده و راهکارهاي اين شرکت در بخشهاي ساختماني، مراکز تجاري تفريحي و اداری و مراکز بهداشتی و صنايع سنگين، سهولت و اطمينان خاطر را برای کارفرمایان محترم به ارمغان آورده است.

   این شرکت پیرو  تحقیقات، مطالعه و ارزیابی کمی و کیفی پروژه های مختلف دریافت کرده در اجرای  پروژه ها عواملی نظیر استفاده از دستاوردهای نوین مراکز علمی و تحقیقاتی و کاربرد تکنولوژی های نوین به همراه استفاده از قطعات الکترونیکی با کیفیت می تواند در کارایی و راندمان پروژه ها بسیار موثر باشد. این عوامل علاوه بر تحکیم ارتباط میان کارفرما با مشاورین و پیمانکار اصلی پروژه ، باعث افزایش سطحی کمی و کیفی فرایند نصب و راه اندازی تجهیزات، افزایش سرعت اجرا و مزایای بیشمار دیگری میشود. 

   این شرکت به منظور بالا بردن سطح کمی و کیفی اجرا و گسترش تکنولوژی های نوین در سیستم های هوشمند ساختمانهای کشور، ضمن مشارکت و همکاری با شرکت های بزرگ مجاب به ایجاد واحد های تخصصی، فنی

مهندسی در زمینه  پروژه های سیستمهای اعلام و اطفای حریق و مشاوره، طراحی و اجرای سیستمهای امنیتی و نظارت ترددو دوربینهای مدار بسته و ...  گردیده است .این شرکت علاوه بر آنکه خدمات  خود را به طور  مجزا و کاملا تخصصی در اختیار متقاضیان قرار میدهد برای طراحی و اجرای پروژه در قالب یک مجموعه از جدیدترین و کاراترین راه حل های مهندسی (Engineering Solution)  خدمات کلی را از مرحله فکر تا اجرای نهایی به کار فرمایان ارائه می نماید .